Jak dobrać bieliznę koronkową do naszej sylwetki?

Bielizna koronkowa jest ponadczasowa i uniwersalna. Od wieków była modna i nic nie wskazuje na to, by w nadchodzących sezonach trendy się zmieniły. Panie kochają ją za subtelność, kobiecość oraz komfort jaki daje ich użytkowniczkom. Jednak dobranie jej do konkretnej sylwetki wcale nie jest takie proste. Poniżej kilka sprawdzonych rad.

Właściwy rozmiar

Panie cały czas mają problem z doborem właściwego rozmiaru do swojej sylwetki. Często kupujemy za duże lub za małe biustonosze, majtki czy gorsety. Źle dobrany zestaw wpływa niekorzystnie jednak na naszą sylwetkę i proporcje oraz jest bardzo niewygodny ja użytkowniczki. Warto w tym temacie skonsultować się ze sprzedawczyniami, które chętnie pomogą w doborze odpowiedniego rozmiaru do naszych kształtów. Można również skorzystać z pomocy sklepów internetowych, które często podpowiadają paniom, jak samodzielnie i w warunkach domowych wykonać właściwy pomiar.

Sylwetka

Panie o większych kształtach, powinny dobierać pełne biustonosze, majtki z wysokim stanem oraz solidne i sztywne gorsety. Posiadając mocną budowę ciała, można nosić także sportowe staniki, które doskonale podkreślają nasze umięśnione ciała. Z kolei panie szczupłe mogą pozwolić sobie na stringi oraz bardotki. Na nich również pięknie prezentuje się bielizna koronkowa od producenta Obsessive. Czerwona lub czarna koronka świetnie podkreśla figurę oraz skrupulatnie chowa to, co chcemy w niej ukryć.

Postaw na jakość

Jakość w tym przypadku ma ogromne i kluczowe znaczenie. Warto postawić na jeden solidny i uniwersalny model biustonosza, który doskonale będzie podtrzymywał nasz biust. Na taki model można wydać także większą sumę. W sklepach z ekskluzywną i dobrą jakościową bielizną – za elegancki i solidny komplet zapłacimy od 150 do 500 zł. Również w sieciówkach znajdziemy taki asortyment. Niektóre modele są nawet bardzo dobre jakościowo. W okresach promocji ii wyprzedaży świetny biustonosz można kupić nawet za około 60 – 100 zł. Warto zawsze przymierzyć biustonosz przed zakupem, by mieć pewność, iż jest on dopasowany do naszej figury.