Jakie buty warto zapakować do wakacyjnej walizki?

Pakowanie się na urlop to nie jest prosta sprawa. Zwykle chciałoby się zabrać więcej rzeczy, aby móc stworzyć stylizacje na różne okazje. Walizka jednak nie jest z gumy i nie rozciągnie się, trzeba się ograniczyć i dokonać dobrego wyboru. Jakie buty warto zapakować na urlop, aby sprawdziły się na wiele różnych okazji?

Sandały damskie płaskie

Płaskie obuwie na wakacje to po prostu must have. Zwykle korzysta się z tego rodzaju obuwia dużo częściej niż z butów na obcasie. Są po prostu dużo bardziej wygodne i funkcjonalne. Płaskie sandały (https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Sandaly_Sandaly-plaskie-409.html) można zakładać zarówno do spodni, jak i do sukienek, niższe kobiety mogą wybrać model na malutkim obcasie, na przykład takim na 2 cm. Można też wybrać model na niewielkiej koturnie.

Trampki

Trampki są niezastąpione, jeżeli w walizce nie ma zbyt wiele miejsca, a chciałoby się do niej włożyć buty potrzebne do uprawiania sportu, takiego jak na przykład jazda na rowerze, albo długie spacery. Z wieloma kobiecymi zestawami fantastycznie komponują się białe trampki, trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość potrzebną do częstego ich prania.

Sandałki na obcasie

Wakacyjna urlopy sprzyjają poznawaniu nowych osób i randkowaniu. Warto zatem włożyć do walizki również jakieś trochę bardziej wyjściowe buty, na przykład takie jak sandałki na obcasie. Będą one świetnie prezentować się i z jeansami i z sukienkami, można je założyć na wyjście do klubu, albo na spacer po mieście.