Pełna rekreacja w butach Palladium

Wyjątkowe i zarazem modne obuwie, sprawia, że można przemierzać wszelkie ścieżki oraz szlaki każdego dnia. Zaopatrując się w buty marki Palladium zyskuje się wysoką jakość, która odznacza się w długiej trwałości każdej pary.

Palladium buty – oryginalny design

W ofercie tego producenta znajdują się najrozmaitsze modele:
– damskie,
– męskie,
– dziecięce,


a także fasony:
– botki,
– trapery,
– trampki,
– półbuty,
– wersje sportowe.

Sztandarowym produktem są buty z wyższą cholewką, która jest wywinięta. Buty Palladium posiadają także charakterystyczne gumowe noski i antypoślizgową, gumowaną podeszwę. Są także dostępne wersje wodoodporne, które powstały dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii. Wszystkie modele zaopatrzone są w sznurowadła, które pozwalają na swobodną regulację i dopasowanie do danego kształtu stóp. Do wykonania każdego typu użyto najróżniejszych materiałów: skóry naturalnej, wysokogatunkowych tekstyliów, gumy w podeszwie.

Szczególny znak
Swoistą wisienką na torcie jest wybór koloru – dostępne są najrozmaitsze barwy: biały, czarny, pudrowy róż, zielony. Można także postawić na konkretny wzór, np. drobne kwiatki, ptaszki. Ostatecznym wyróżnikiem, mówiącym, że chodzimy w porządnych butach jest umieszczenie logo marki na języku, wywiniętym materiale, na zapiętku. Komfort chodzenia w butach Palladium jest najważniejszy, toteż każdy może poczuć się wyjątkowo, mając na nogach obuwie funkcjonalne, i z łatwością zharmonizowane z resztą stylizacji. Taki look będzie stanowił o wyjątkowości, oraz o zadbaniu o beztroski chód.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *