Efektowny sposób na odnowienie zeszłorocznego płaszcza

Damskie szaliki występują w prawie każdej kobiecej szafie. Bawełniane, kaszmirowe, czy wełniane mogą stać się świetnym dodatkiem dodającym ciekawego charakteru zeszłorocznemu płaszczowi.

Uniwersalizm nie zawsze jest w cenie?

Uniwersalny charakter płaszcza pomimo swojego klasycyzmu po pewnym czasie trąci nudą. Codzienna wizja założenia czarnego lub granatowego i pozbawionego ozdób odzienia sprawia, że część kobiet traci chęć do życia. Zakup nowego okrycia wierzchniego to wydatek, na który nie zawsze można sobie pozwolić. W tym przypadku z pomocą przychodzą szaliki damskie YupsWybór koloru zależy od samej zainteresowanej. Jednak im bardziej kontrastowy- tym lepiej. Efekt końcowy, dzięki temu będzie większy.

Sposób pierwszy

Przeciągnięcie przez szlufki szalika i wykorzystanie go jako nowoczesnego paska sprawi, że płaszcz zyska nowe życie. Świetne połączenia, na które warto zwrócić uwagę to czerń wraz z czerwienią, oraz granat z karmelem.

Sposób drugi

Przyszycie kilku sztuk (minimum 2) dużych szalików damskich do kołnierza pozwoli na uzyskanie ciekawego kaptura chroniącego przed jesienno- zimowa słotą.

Sposób trzeci

Skoro można odnowić kołnierz, możliwe jest również zwrócenie wzroku ku dołowi płaszczyka. Obszycie dolnej części płaszcza sprawi, że uzyska on bardziej elegancki charakter. W tym przypadku postawić należy na jednokolorowe szaliki.

Odnowienie starego płaszcza nie zajmie więcej niż kilka minut. Wykorzystanie niepotrzebnego szalika to nie tylko świetny sposób na recykling ubraniowy, ale również odświeżenie posiadanej garderoby.