Idealne kurtki damskie wiosenne

Wiosna to najlepszy czas na zrobienie przeglądu swojej garderoby i na uzupełnienie jej ewentualnych braków. Wraz z nadchodzącym nowym sezonem, wiele osób zastanawia się, jaki rodzaj okrycia wierzchniego wybrać, tak, aby połączyć modę i dobry styl z funkcjonalnością.

Jakie kurtki damskie wiosenne będą modne tej wiosny?

Przede wszystkim dużym zainteresowaniem będą cieszyć się kurtki w metalicznych odcieniach. Tego typu odzież modna była w latach 90 XX wieku, a potem na wiele lat odeszła w zapomnienie. Wraz z wiosną, wraca jednak do łask.

Srebro oraz złoto będą idealnymi uzupełnieniami każdej modnej stylizacji. Poza metalicznymi odcieniami, w modzie będą także jak zwykle pastele.

Warto kupić choć jedną prostą ramoneskę w kolorze bladego różu bądź błękitu. Ożywi ona każdą wiosenną stylizację i wprowadzi do niej trochę luzu.

Za całą pewnością, popularnością cieszyć się będą także futerka. Sztuczne futra w wymyślnych kolorach są już modne od jesieni, ale nic nie zapowiada się na to, aby szybko miały ustąpić ze swojej pozycji. Oczywiście tego typu okrycie wierzchnie sprawdzi się jedynie przy chłodniejszych dniach. Ciepłe, typowo wiosenne dni, mogą okazać się już nieodpowiednie na tego typu ubiór.

Prawdziwym hitem wiosennej mody będą także bomberki, które tak jak i powyższe modele, wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Wszystko to za sprawą tego, że bomberki są bardzo uniwersalne. Chronią, zarówno przed wiatrem, jak i przed deszczem, a jednocześnie pasują do praktycznie każdej stylizacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *