Jak nosić bluzy z napisami?

Bluzy są bardzo wygodne, dlatego cieszą się tak dużą popularnością. Choć ten rodzaj odzieży przeważnie kojarzy się z ubraniami po domu czy wyjściem na siłownię, to równie dobrze można wykorzystać je w codziennych stylizacjach. Jak nosić bluzy? Czy można zestawić bluzę ze spódnicą lub eleganckimi, materiałowymi spodniami?

Odzież streetwearowa z roku na rok zyskuje na popularności i nie ma się czemu dziwić. Małe, lokalne firmy oferują ubrania sportowe naprawdę wysokiej jakości, takich rzeczy nie próżno można szukać w sieciówkach. Streetwear, czyli moda uliczna to luz oraz wygoda. Wybierając takie ubrania można mieć pewność, że posłużą na dłużej, niż jeden sezon. Dużą popularnością cieszą się na przykład bluzy mass denim, to polska firma, która projektuje i wykonuje odzież bardzo dobrą jakościowo, która jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Kupując polską odzież, wspieramy polski rynek i przedsiębiorców, to również powinno nas skłonić do zakupu ubrań polskich marek.

Obecnie rynek odzieży streetwear rośnie w siłę, w sieci można znaleźć sporo firm zajmujących się sprzedają tego typu odzieży, która została wyprodukowana w kraju.

 

Czy bluzy można nosić do wszystkiego?

W dzisiejszych czasach w modzie nie ma żadnych ograniczeń. Szeroką bluzę można założyć zarówno do dresów, jak i eleganckiej sukienki czy spódnicy, ważne jest to, żeby odpowiednio zestawić ze sobą poszczególne elementy. Bluzy są bardzo wygodne i odpowiednie wystylizowane będą pasować, nawet do bardziej eleganckich spodni czy spódnicy. Wielu czołowych projektantów mody umieszcza bluzy w swoich propozycjach na pokazach.