Kurtki na kapryśną pogodę

Są miesiące, gdy tak naprawdę ciężko jest przewidzieć pogodę. Bywają dni, które rozpoczynają się słonecznie wraz z wysokimi temperaturami, po czym szybko zmienia się pogoda na deszczową z wyraźnym ochłodzeniem. W takim czasie warto postawić na kurtkę przejściową, którą każdy powinien posiadać w swojej szafie. Taki dobry, sprawdzony model spokojnie posłuży swojej użytkowniczce nawet przez kilka sezonów.

kurtki wiosenne damskie
  1. Kurtka przejściowa damska w stylu sportowym
    Ten model jest bardzo popularny wśród klientek w przedziale wiekowym od 18 do 25 lat. Są to kurtki, które często przypominają wyglądem bluzy sportowe. Wykonane są jednak z dużo cieplejszych materiałów, by móc chronić swoje właścicieli przed chłodem, deszczem i wiatrem. Taka dobra kurtka przejściowa damska w stylu sportowym zazwyczaj wyposażona jest również w kaptur. Jej koszt w zależności od sklepu waha się od 100 do 400 zł.
  2. Skórzane ramoneski
    To prawdziwy hit od kilku lat, który można śmiało powiedzieć – jest ponadczasowy. Panie kochają ten model kurtki i chętnie zakładają go do pracy, na zakupy, na spotkanie z przyjaciółką a także na randkę czy ślub znajomych. Skórzana ramoneska idealnie będzie wyglądać z ołówkową sukienką, jak i ze stylową suknią balową otoczoną gustownym tiulem. Bardzo popularne jest także zestawienie jest z jeansami i t-shirtami – taki look zyskał już miarę ponadczasowego. Koszt takiej ramoneski skórzanej to wydatek od około 500 do 1000 zł.