Eleganckie koszulę męskie – absolutne must have w każdej szafie

Eleganckie koszule męskie stanowią bazę wielu stylizacji. Są noszone przez mężczyzn nie tylko do pracy, gdzie obowiązuje dress code, ale również na co dzień. Warto więc wybierać koszule z najlepszej jakości bawełny, najlepiej włoskiej, która cechuje się doskonałym wykończeniem bez overlocka, jak i gęstym ściegiem.

Eleganckie koszule męskie nie tylko do eleganckich stylizacji

Eleganckie koszule od dawien dawna kojarzyły się z rodzinnymi przyjęciami, weselami. Zazwyczaj noszone były do spodni w kant, a na górę ubierana byłą marynarka. Te czasy już minęły i obecnie koszule nosi się już nie tylko do garnituru, ale również na co dzień. Koszulę można połączyć z jeansami i sportowymi butami w ten sposób  tworząc stylizację, która jest połączeniem luzu i elegancji. To świetny wybór na spotkania z przyjaciółmi. Oczywiście zamiast jeansów można także dobrać do koszuli dresy, czy też bojówki i w ten sposób podążać za modą na łączenie pozornie nie pasujących do siebie rzeczy. Zakładając koszulę do skórzanych spodni można osiągnąć jednocześnie romantyczny, jak i rockowy look. Tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Koszule męskie– jaki kolor wybrać

Oczywiście białą, czy też błękitną koszulę powinien mieć w swojej szafie każdy mężczyzna. Panowie o bardzo jasne karnacji i włosach blond nie powinni decydować się na pudrowe kolory,ani też zbyt intensywne. Natomiast bruneci mogą zdecydować się nawet na koszulę bordo, która idealnie będzie podkreślać ciemne włosy, jednak w żadnym wypadku nie powinni ubierać różowej koszuli, jeśli nie chcą wyglądać karykaturalnie.