leginsy damskie

Jak nosić skórzane legginsy? – porady i inspiracje

Odzież damska

Legginsy, są bardzo popularne w naszym kraju, przeżywają ostatnio nowy szczyt popularności. Dziś można je zobaczyć równie często na dziewczynach w błyszczących magazynach, w telewizji i po prostu na ulicy. Legginsy to wygodne, modne i praktyczne ubranie, które nadaje się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Elastyczność materiałów użytych do produkcji pozwala na znalezienie odpowiedniego rozmiaru dla każdej sylwetki, a brak sztywnego pasa zapewnia komfort i zapobiega uciskowi narządów wewnętrznych (z reguły pas przy legginsach – miękka gumka).

Skórzane leginsy damskie

leginsy damskie

Skórzane legginsy to jedna z najbardziej stylowych odmian klasycznych modeli tego typu odzieży. Z ich pomocą równie dobrze można stworzyć romantyczny, buntowniczy lub szczerze erotyczny wizerunek. Skórzana faktura doskonale ukrywa wady i niedoskonałości figury, pozostawiając w zamian poczucie uniesienia i wyrafinowania.

Działanie obkurczające leginsów

Ponadto legginsy skórzane, podobnie jak inne rodzaje legginsów z https://messimo.pl/damskie-leginsy, mają działanie obkurczające, co pozwala optycznie zmniejszyć sylwetkę o kilka rozmiarów. Skórzane legginsy najczęściej dostępne są w jednym kolorze, bez jaskrawych nadruków i różnych zdobień. Monochromatyczne legginsy ozdobione są wstawkami z nylonu, gipiury, koronki, tiulu i innych materiałów o kontrastujących fakturach.

Rozcięcia, wstawki, a także dżetów, ćwieków i koralików są główną ozdobą takich modeli. W większości przypadków jest to klasyczna czerń, ale ostatnio producenci zachwycają miłośniczki legginsów coraz większą gamą kolorów. Wiedząc jak łączyć skórzane leginsy damskie z koszulami, tunikami, kurtkami, a nawet sukienkami, możesz za każdym razem stworzyć nowy, niepowtarzalny wizerunek. A legginsy staną się naprawdę niezbędnym elementem garderoby.

Related Posts