Sportowe ciuchy wyglądające elegancko

Czy możliwe jest dzisiaj połączenie elegancji z wygodą i komfortem? Oczywiście, że tak! Co więcej – takie połączenie jest dzisiaj nawet szczególnie modne! Sportowe ciuchy cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ są nie tylko wygodne, ale i ładnie się prezentują…

Ubrania sportowe i eleganckie

moda meskaWarto poznać kilka takich klasyków ubrania sportowego, które pozwolą nam jednocześnie prezentować się naprawdę dobrze. Oto i one:

1) marynarka z materiału – to doskonały wybór, jeśli chcemy się czuć elegancko i jednocześnie cieszyć pełną swobodą i komfortem. Wystarczy założyć zwykłe dżinsy, koszulkę i tę właśnie marynarkę i gotowe!

2) bluza bez kaptura z napisem/emblematem uczelni – taka bluza spokojnie wpasowuje się w elegancki, oxfordzki styl. Można ja spokojnie połączyć z oksfordkami, ładniejszymi spodniami, luźną koszulą.

3) luźna, cienka bluza z kapturem – taka bluza przyda się każdemu, kto lubi ubierać się trochę buntowniczo. Moda męska oferuje tu połączenie tej bluzy z wysokimi botkami motocyklowymi, oryginalniejszymi dżinsami, czarnym t -shirtem, kapeluszem i wieloma rzemykami i wisiorkami.

4) Dobrej jakości trampki – Odzież męska to oczywiście też i buty. Tu klasyczne trampki pasują do absolutnie wszystkiego.

Na koniec warto dodać, że sportowe ciuchy, które mamy na sobie, aby wyglądać elegancko, muszą być przede wszystkim dopasowane, czyste oraz nie przechodzone. Standardowo przyjmuje się w modzie męskiej, że w danej sztuce odzieży nie powinniśmy chodzić dłużej niż dwa lata. Inspiracji odnośnie mody męskiej najlepiej szukać w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *