Jak dobrać rajstopy i bieliznę do body?

Chcesz być zawsze na topie, prezentować się efektownie, zmysłowo. Zastanawiasz się jak dopasować rajstopy oraz bieliznę do body. Mogłaś też zastanawiać się nad tym, czy powinnaś zakładać bieliznę pod body, czy takie rozwiązanie nie będzie faux pas.

Czy należy zakładać bieliznę pod body?

Jeśli zastanawiasz się, czy należy zakładać bieliznę pod body, to odpowiedź brzmi tak, należy. Pamiętaj, że body ma zapięcie w kroku, więc jeśli nie założysz pod spód majtek, wtedy możesz podrażnić skórę, spowodować niechcący, że zaistnieje zadrażnienie. Należy zakładać majtki, najlepiej jeśli to będą stringi damskie, wśród których największą popularnością darzone są stringi Calvin Klein Thoing White, które dostępne są do kupienia w sklepie messimo.pl. Panie wybierają właśnie je, gdyż materiał z których są wykonane jest świetnej jakości, ich jakość jest najwyższa.

stringi damskie

W jaki sposób wybrać rajstopy, jakie kryteria wziąć pod uwagę?

Najwłaściwiej jest nosić rajstopy pod body, z tej prostej przyczyny, że po prostu 'nie wychodzą’. Jeśli body ma prosty fason, wtedy to warto założyć klasyczne, czarne rajstopy, jednak alternatywą mogą być też kolorowe, oraz wzorowane. W ostatnim czasie bardzo modne są rajstopy damskie Calvin Klein Shaper Legging Black, które są bardzo ładne, pięknie układają się na nogach, dlatego też panie często po nie sięgają. Co ważne, cieszą się pozytywnymi rekomendacjami, dlatego też wydaje się, że można zaufać i wybrać właśnie je.