trampki damskie

Idealne obuwie na sylwestra

Buty

Zbliżające się wielkimi krokami, huczne zakończenie roku to okazja zarówno do tanecznych imprez jak i kameralnych domówek. Niezależnie od wybranej formy spędzania tego dnia kobiety chcą wyglądać wyjątkowo, bez znaczenia czy obowiązywać będzie konkretny dress code. Długo wybierana stylizacja nie może obejść się pasującego obuwia, dlatego warto postawić na buty, które łączą styl z wygodą.

Przede wszystkim wygoda

Idealnym uzupełnieniem sylwestrowej stylizacji będą odpowiednio dobrane trampki damskie. Przemawia za nimi ich ponadprzeciętna wygoda. Miękka gumowa podeszwa, o płaskim kroju zapewnia doskonałą amortyzację i pozwoli przez długie godziny szaleć na parkiecie bez zbędnego obciążenia dla nóg. Wiązane sznurowania pozwolą czuć się pewnie i stabilnie przez cały wieczór, natomiast przewiewny materiał, z którego są wykonane, zapewnia odpowiednią dla stopy termoregulację.

trampki damskie

Trampki damskie w eleganckim wydaniu

Prosty, ponadczasowy krój w połączeniu ze stonowanym kolorem sprawia, że ten rodzaj obuwia dobrze komponuje się nie tylko z luźną stylizacją opartą o spodnie, ale także z bardziej eleganckim sukienkami i spódnicami. Sylwestrowe bale mają bardziej rozrywkowy niż dostojny charakter, dlatego nawet gdy mężczyźni przyodzieją marynarki, to połączenie trampek ze zwiewną sukienką nie będzie odbierany ekstrawagancko.

Wśród licznych modeli trampek na pewno znajdą się takie, które pozwolą doskonale czuć się przez całą sylwestrową noc i jednocześnie wyróżnić się z na tle współtowarzyszek. Nawet jeśli wymarzona kreacja wymaga szpilek, warto rozważyć spakowanie trampek choćby na zmianę, dbając o komfort i wygodę stóp, zwiększymy szanse, że w połowie nocy nogi będą skłonne do dalszej zabawy.

Related Posts