mokasyny damskie skórzane

Skórzane mokasyny najlepszym wyborem na wiosnę!

Buty

Ten rodzaj obuwia przechodzi aktualnie swoją drugą młodość.  Buty wzorowane na indiańskim pierwowzorze są ostatnimi czasy częstym wyborem przy doborze stylizacji. Mokasyny mają wiele zalet. Są bardzo eleganckie, ale również bardzo dobrze sprawdzą się w sportowych stylizacjach. Połączenie wygody i klasyki mokasynów jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet pracujących w biurze i sekretarek mających do załatwienia wiele spraw „na mieście”,a jedncześnie chcące zachować szykowny look. Płaska podeszwa, zasłonięte palce i pięty oraz solidne obicie dają poczucie komfortu i elegancji.

Zalety

mokasyny damskie skórzane

Klasyczne spodnie o szerokim kroju świetnie podkreślają sylwetkę oraz nadazą stylizacji gustownego charakteru. Mokasyny damskie skórzane pod kolor spodni optycznie wydłużą sylwetkę bez konieczności zakładania szpilek. Marynarka z klapami i jednym guzikiem, biała koszula pod nią i mamy świetną stylizację do pracy lub spotkanie biznesowe.

Na codzień, do najlepiej czarnych mokasyn, świetnie sprawdzą się jeansy kroju Mom Jeans oraz klasyczny, biały T-Shirt. W chłodniejsze dni można nałożyć również skórzaną, motocyklową kurtę również koloru czarnego.

Mokasyny damskie – skóra naturana, czy tańszy zamiennik z sieciówki?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów, kolorów, o różnych materiałach. Ceny klasycznych modeli ze skóry naturalnej wahają się od 300 zł, do nawet 2500 zł. Cena zależna jest od marki oraz jakości produktu. Za wysoką ceną stoi gwarancja wielu lat bezszwankowego użytkowania,  wygoda i solidne wykonanie. Warto zainwestować w dobrej jakości mokasyny ze skóry naturalnej, które zapewnią nie tylko świetne wykończenie outfitu, ale i swobodę poruszania się, w przeciwieństwie do klasycznych szpilek.

W różnych sklepach sieciówkowych znaleźć można tańsze alternatywy tego obuwia. Warto pamiętać, że wybierając tańszy model , wybieramy również gorszą jakość i krótsze użytkowanie produktu. Jednak w niektórych sieciówkach uda się znaleźć również dobrej jakości mokasyny o przystępnej cenie. 

Related Posts