Tommy Hilfiger: co oferuje słynna nowojorska marka?

Tommy Hilfiger, nowojorski projektant mody, który zaczynał jako sprzedawca w sklepie, założył swój dom mody ponad 25 lat temu. Jego firma miała pierwszą swoją siedzibę w Garment Center w Nowym Jorku i sprzedaje swoje towary w ponad 110 krajach.

O firmie Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger jest amerykańskim projektantem mody i biznesmenem.  Dziś Tommy H oferuje ubrania i akcesoria dla kobiet i mężczyzn. Począwszy od wysokiej klasy produktów designerskich, po linie Tommy Jeans i Hilfiger Denim.

Jakie opcje oferuje odzież Tommy Hilfiger?

tommy hilfiger

Marka Tommy Hilfiger dostępna tutaj https://messimo.pl/tommy-hilfiger, oferuje odzież, akcesoria, obuwie, zegarki, bagaż oraz zapachy zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. The Tommy Hilfiger Company jest spółką zależną PVH Corp. jednej z największych na świecie firm odzieżowych.
Ubrania Tommy Hilfiger są zaprojektowane z młodzieżowym wizerunkiem, a reklama firmy skierowana jest do młodszej grupy odbiorców. Przesłanie jest takie, że ubrania Tommy Hilfiger są dla młodej, fajnej, miejskiej, żądnej przygód i pewnej siebie jednostki.
Sklepy Tommy Hilfiger oferują wszystkie popularne marki odzieży i akcesoriów. Sklepy firmy mają swobodny, ale ekskluzywny wizerunek, odzwierciedlający styl życia Tommy’ego Hilfigera.
Linie odzieżowe Tommy Hilfiger obejmują odzież męską, damską i dziecięcą. Odzież męska obejmuje odzież codzienną, sukienki i odzież sportową, a także odzież wierzchnią, taką jak kamizelki i kurtki. Odzież damska obejmuje sukienki, swetry, koszule, spodnie, odzież wierzchnią i stroje kąpielowe.
Odzież dla kobiet obejmuje sukienki, odzież codzienną i sportową, a także odzież wierzchnią. Obuwie Tommy Hilfiger obejmuje buty męskie, damskie i dziecięce, a także sandały, buty i chodaki.
Akcesoria Tommy Hilfiger obejmują biżuterię, zegarki i torebki. Zegarki Tommy Hilfiger to zegarki damskie i męskie z wodoszczelnymi i sportowymi paskami. Biżuteria Tommy Hilfiger obejmuje kolczyki