mężczyzna w białej koszulce na ramiączkach

Koszulki na ramiączkach dla mężczyzn – hit, czy kit?

Odzież męska

Choć w ostatnich latach lato w Polsce bywa kapryśne, nadal możemy doświadczyć upalnych dni, w których temperatura powietrza przekracza 30 stopni Celsjusza. Kobiety mają w swoich szafach zwiewne sukienki i bluzki na cienkich ramiączkach. Mężczyźni zwykle zakładają szorty i T-shirty. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby i panowie zaopatrzyli się w koszulki na ramiączkach. Obalamy mit, że są one przeznaczone wyłącznie dla damskiej klienteli!

Męska koszulka na ramiączkach – idealna do noszenia latem!

Podczas gorących wakacji koszulki na ramiączkach powinny być rozważone zarówno panie, jak i panów. Najlepiej wybierać odzież letnią wykonaną z bawełny. Dzięki temu skórze zapewniona jest odpowiednia cyrkulacja powietrza, a ciało nadmiernie się nie poci. Panowie mogą postawić na podkoszulek bez rękawów na grubych ramiączkach lub tank top męski. Ten drugi cieszy się w ostatnim czasie sporym powodzeniem. Fason z lekkim wycięciem na plecach doskonale podkreśla bowiem muskulaturę ciała.

Do czego nosić koszulkę na ramiączkach?

Z koszulkami na ramiączkach jest jak z klasycznymi T-shirtami – można nosić je dosłownie do wszystkiego. Latem panowie chętnie zestawiają je z szortami i jeansami. Tank topy męskie dobrze kooperują z krótkimi spodniami materiałowymi oraz spodniami podziurawionymi na kolanach. Nic dziwnego, że stały się wyznacznikiem streetwearowego stylu. Panów gorąco więc zachęcamy: noszenie koszulek na ramiączkach jest cool, a co więcej, bez wątpienia przyciągają one wzrok płci pięknej! 

Related Posts