Najnowsze trendy w modzie męskiej – joggery

Odzież męska

joggery

Moda męska z roku na rok staje się coraz bardziej urozmaicona i kolorowa. Panowie nie muszą już ograniczać się do podstawowych elementów garderoby. Szczególne pole do popisu mają w kwestii wyboru spodni. Istnieje wiele fasonów, które wyglądają bardzo atrakcyjnie i modnie. Ostatnio bardzo popularne stało się noszenie joggerów. Jakie to spodnie i czym zjednały sobie rzesze fanów?

Nowoczesny fason

Spodnie męskie typu jogger posiadają prostą nogawkę, która zwęża się lekko ku dołowi. W pasie najczęściej mają gumkę i sznurek, na który można je zawiązać. Posiadają również ściągacze na kostkach. Reprezentują bardziej swobodny styl. Joggery są jednak na tyle uniwersalne, że można je łączyć z wieloma stylizacjami. Dobrze prezentują się zarówno w stylu casualowym, sportowym i lekko eleganckim – wszystko zależy od dodatków. Najlepiej jest dobierać do nich lekkie obuwie, takie jak adidasy, trampki albo tenisówki.

Komfort noszenia

Panowie szczególnie upodobali sobie joggery ze względu na niesamowitą wygodę i komfort noszenia. Ze względu na całkiem luźny fason i gumkę w pasie, są one bardzo wygodne. Dodatkowo ściągacze w kostkach sprawiają, że nawet jeśli spodnie są ciut za długie nie rzuca to się w oczy i nie powoduje dyskomfortu noszenia. Joggery to spodnie idealne dla każdego typu sylwetki. Ich kształt sprawia, że optycznie wyszczuplają nogi i sprawiają, że wygląda się na wyższego. To spodnie idealne do noszenia na co dzień. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i szyte są z rozmaitych materiałów.

Related Posts