Jaką bieliznę erotyczną wybrać?

Kiedy jesteśmy w związku, musimy o niego dbać. Sposobów na to, jest bardzo dużo. Prawdą jest jednak to, że jeśli nie będziemy odpowiednio dbać o związek, w którymś momencie, po prostu uczucie się wypali. Jednym ze sprawdzonych sposobów, na utrzymanie tego przysłowiowego ognia w związku, jest bielizna erotyczna. Jak ją jednak wybrać? Między innymi na to pytanie, postaramy się znaleźć odpowiedź w naszym poniższym artykule.

Podstawa – dowiedz się, co lubi Twój partner

Bielizna erotyczna musi się podobać obu stronom związku. Tylko wtedy będzie ona spełniała swoją funkcję. Musimy zatem wiedzieć, co dokładnie lubi nasz partner i pod tym kątem wybierać bieliznę. Nie należy jednak przesadzać. Najważniejsze jest to, aby bielizna erotyczna spełniała swoje zadanie. To jednak nie wszystko, co musimy wiedzieć na temat bielizny erotycznej.

Musisz czuć się w niej komfortowo

Zakładanie bielizny erotycznej i odczuwanie dyskomfortu, nie jest dobre. Wybierajmy zatem takie fasony, w których czujemy się komfortowo. Jeśli lubimy koronki – nie bójmy się ich. Nie zapominajmy, że kolor też ma znaczenie. Jeśli jest to czarny lub czerwony – nie wahajmy się takiego właśnie wybrać. Z kolei jeśli znacznie bardziej komfortowo czujemy się w nieco bardziej klasycznych wzorach i kolorach – nie szukajmy innych rozwiązań na siłę. Ważne jest bowiem to, abyśmy czuły się w tym, co mamy na sobie komfortowo. Dyskomfort w żaden sposób nie pomoże w uatrakcyjnieniu sytuacji intymnych.

Bielizna erotyczna à la cosplay

Różne upodobania mają pary. Jednym z nich, jest cosplay. Erotyczna bielizna, pozwala nam na realizowanie tego założenia. Jest bardzo dużo różnego rodzaju strojów, które nie tylko podkreślają nasze kobiece atuty, ale też stanowią atrakcyjne przebranie. Wystarczy wspomnieć tutaj chociażby kultowy już strój pielęgniarki, policjantki czy diabełka. To jednak tylko niektóre z opcji, które mamy do wyboru. To, na którą z nich się zdecydujemy, zależy tylko i wyłącznie od nas.

Reasumując, możliwości, jeśli chodzi o wybór bielizny erotycznej, mamy całe mnóstwo. Wystarczy jedynie wiedzieć, co tak naprawdę lubimy. Od określenia tego, dzieli nas już tylko malutki krok do realnego poprawienia naszego życia erotycznego. To, jak wiemy, jeden z najbardziej kluczowych elementów, jeśli mowa o stworzeniu związku. Przy naszym partnerze, musimy czuć się atrakcyjne i kochane. Jeśli wybrana przez nas bielizna erotyczna będzie powodowała u nas dyskomfort, nie osiągniemy tego stanu. Jeśli zaś wybierzemy ją właściwie, możemy mieć pewność, że spełni ona wszystkie swoje założenia.