Efektowne buty na lato, czyli neonowe szpilki

Buty dla Pań

Co zrobić, by letnie stylizacje pań były modne, lekkie i świeże? W tym roku styliści oraz projektanci odzieży i obuwia stawiają na neony. Te kolory, mimo, iż są dość kontrowersyjne i nie każdy w nich czuje się dobrze, są w stanie odmienić naprawdę sporo nudnych i prostych stylizacji w zaledwie kilka chwil. Neonowe szpilki to zdecydowanie must have w tym sezonie i od nich warto zacząć kompletowanie swojej garderoby na lato.

Efektowne buty na każdą kieszeń


Coraz więcej producentów obuwia posiada w swoich kolekcjach neonowe szpilki https://zapato.com.pl/szpilki-035-zolty-neon, które zaskakują świetnym krojem, pięknymi kolorami i precyzyjnym wykonaniem. Panie powinny postawić na jeden, sprawdzony i dobry model obuwia, w którym będą się czuły dobrze zarówno na co dzień, jak i na specjalnych wyjściach. Te buty bowiem idealnie sprawdzają się na wszelkich imprezach typu: wesela, przyjęcia rodzinne, bale oraz spotkania biznesowe.

Ile warto wydać na neonowe buty?


Neonowe szpilki można kupić zarówno w popularnych sieciówkach obuwniczych, jak i w butikach znanych projektantów. W sklepach obuwniczych ich ceny wahają się od około 150 zł do 300 zł. Znane marki oferują szpilki w mocnych kolorach od 500 zł do nawet 2000 zł. Czy warto aż tyle wydać na takie buty? Zdecydowanie nie. Nie wiadomo bowiem, czy takie neony będą również na topie w kolejnych sezonach. Dlatego też, najlepiej kupić jeden model w dobrej cenie, który będzie solidnie wykonany i w którym panie będą się czuły naprawdę dobrze.

Related Posts