Kombinezony Patrizii Pepe

Odzież damska

Lato w pełni, jednak prawdziwe wielbicielki mody nie boją się upałów. Już od miesięcy wyczekują gorącego sierpniowego słońca. Wtedy w większości sklepów rozpoczynają się przeceny letnich kolekcji. Luksusowa marka Patrizia Pepe – https://mayoutway.com/pl/c/Patrizia-Pepe/578/1/full w tym roku oferuje niezapomniane kombinezony.

NA MIASTO

Elastyczna popelina bawełniana już z daleka rzuca się w oczy. Strój utrzymany w kolorze grejpfrutowej czerwieni szczególnie korzystnie będzie wyglądał przy ciemnych włosach. Dobrze dopasowany, lecz luźny, odkrywa ramiona. Na plecach tworzy fantazyjne wiązanie, kończące się tuż nad wysokim pasem ozdobionym złotą sprzączką. Dół sięga 7/8 długości nogi, dlatego warto dodać do niego wysokie szpilki. Koniecznie z piórkami bądź drobnymi paciorkami! Tym samym cała stylizacja nabierze lekkości.

DO PRACY

Profesjonalnie wygląda podwójna tkanina w kolorze nero. Długie do kostek dopasowane spodnie i obcisła góra stanowią pewną wariację „stroju roboczego”. Od linii bioder, którą dodatkowo można obwiązać paskiem, rozpoczyna się z rządek guzików. Sięga aż pod samą szyję, uwieńczony grzecznym kołnierzykiem i marszczeniami w okolicy dekoltu. Korzystnie wygląda dla każdej barwy włosów. Uroczy minimalizm delikatnie podkreśla urodę właścicielki.

Kombinezony marki Patrizia Pepe wyróżniają się doskonałym smakiem. Choć na co dzień nie każdy może sobie pozwolić na produkty luksusowej marki, już w sierpniu rozpoczynają się specjalne promocje – nawet o 30%. Dla tego warto czekać cały rok!

Related Posts