spodnie damskie z dziurami

Spodnie damskie z dziurami

Odzież damska

Zniszczone jeansy w zestawieniu ze szpilkami mogą prezentować się naprawdę stylowo. Wróćmy jednak do korzeni spodni z dziurami damskich, do wspaniałych niechlujnych zniszczeń.

Jak to było w prl – u…

O spodniach damskich z dziurami starsi nie wypowiadają się zbyt pochlebnie. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu, gdy na sklepowych półkach królował ocet, ludzie byli przywiązani do swoich rzeczy. Po cóż wyrzucać jeansy, w których pierwszy raz pocałowałaś ukochanego? Lepszym rozwiązaniem było ich przerobienie. Bądź doprowadzenie do stanu kompletnej destrukcji.

Spodnie z dziurami damskie diy

My jednak zajmijmy się tworzeniem modowej sztuki. Potrzebne nam będą: pumeks, marker, dobre nożyczki i kultowy jeans. Inne materiały będą wymagały obszycia, a ty z pewnością również nie lubisz za dużo czasu poświęcać na przeróbki.

Wybór spodni

Wybierz taki model, który będzie na tobie dobrze leżeć. Gruszka, wiolonczela i klepsydra mają spodnie damskie rurki, chłopczyca powinna sięgnąć po boyfriendy – tak brzmi złota zasada. Nie chcę zapeszać, jednak za pomocą narzędzi i własnej wyobraźni doskonale poradzisz sobie ze zniszczeniem ubrania.

spodnie damskie z dziuramiSztuka tworzenia czegoś z niczego

Przed rozpoczęciem pracy połóż materiał na płaskiej powierzchni. Markerem narysuj ślady, po których poprowadzisz nożyczki. Ale uwaga! Aby wykonać zgrabną dziurkę, tnij po skosie. Dodatkowe wystrzępienia powstaną dzięki potarciu krawędzi pumeksem.

Spodnie damskie z dziurami są naprawdę doskonałe i proste do wykonania. Domowe metody pozwolą ci na stworzenie unikalnej pary jeansów. A więc – nożyczki w dłoń. I do dzieła!

Related Posts