Suknia ślubna z odkrytymi plecami? Jak najbardziej!

Nie trzeba wcale mieć sukni z dużym dekoltem z przodu, aby ładnie się prezentować. Świetną opcją są suknie ślubne z odkrytymi plecami, które wyglądają jeszcze bardziej zmysłowo niż modele z dekoltem z przodu. Jeśli panna młoda jest osobą pewną siebie, która lubi sięgać po oryginalne kreacje, to jak najbardziej warto zdecydować się właśnie na suknię z odkrytymi plecami oraz z prostym i bardziej zabudowanym przodem. Pojawia się jednak pytanie, co wówczas z bielizną, skoro mają być odkryte plecy?

Suknia ślubna z odkrytymi plecami? Jak najbardziej!

suknia ślubna z odkrytymi plecami i dekoltemSuknie ślubne z odkrytymi plecami wyglądają wręcz zjawisko (zobacz na stronie) i panna młoda może poczuć się w takiej kreacji niemalże jak księżniczka. Wiele kobiet marzy o założeniu takiej sukienki, ale wiele z nich rezygnuje z obawy przed niemożliwością znalezienia odpowiedniej bielizny. Rzeczywiście ten fason sukienki, czyli z dekoltem z tyłu zamiast z przodu wymaga dobrania odpowiedniego biustonosza. Na szczęście obecnie nie ma z tym większego problemu, gdyż kobiety mają ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o wybór bielizny. Niemalże w każdym sklepie z odzieżą damską można kupić biustonosz idealnie dostosowany do sukni czy bluzek z odkrytymi plecami. Z całą pewnością nie trzeba martwić się tym, że będzie trzeba pójść bez biustonosza do ślubu i czuć się niekomfortowo podczas trwania całej ceremonii.

Suknie z odkrytymi plecami idealnie sprawdzają się w przypadku kobiet, które mają zadbaną tą cześć ciała i śmiało mogą się nią pochwalić przed większą publicznością. Dzięki odpowiedniemu kształtowi i głębokości wycięcia na plecach możliwe jest wymodelowanie sylwetki. Jeśli panna młoda nie jest za wysoka, to za pomocą sukni z odkrytymi plecami może optycznie wydłużyć sylwetkę. W jej przypadku polecane są modele z przydłużonym dekoltem aż do odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Plecy mogą być zupełnie odkryte lub tył sukienki może być wykonany z koronki czy też prześwitującego materiału, na którym zostały umieszczone misterne ozdoby biżuteryjne. Dekoracje mogą rozprzestrzeniać się także na większe obszary i w przypadku sukni z dłuższymi rękawami wchodzić również na ramiona.