Modne i drogie dodatki z butików włoskich marek

Polki pokochały włoskie butiki takie jak na przykład Pinko czy Patrizia Pepe. Nic dziwnego – pełno tam pięknej jakości dobrych ubrań i butów, które zachwycają wiosennymi trendami takimi jak nasycone barwy, styl marynistyczny czy militarny. Włosi wiedzą jak robić piękne ubrania, o czym można przekonać się też przeglądając witryny marek takich jak Elisabetta Francji, Guess Marciano oraz wielu innych.

Pinko buty i inne dodatki

Przeciętnej Polce trudno jest ubierać się od stóp do głów we włoskich butikach. Oczywiście w naszym kraju rośnie liczba odbiorców marek luksusowych, jednak wciąż przeciętna obywatelka Polski częściej chodzi na zakupy do Zary niż do Pinko. Nie oznacza to jednak, że nie może korzystać ze wspaniałych projektów włoskich twórców. Do zakupów trzeba po prostu podejść z głową i wybierać rzeczy ponadczasowe i jedyne w swoim rodzaju, a następnie miksować jest z ubraniami tańszych marek. Dobrym pomysłem są zatem na przykład obuwie Pinko, czy torebka od Patrizia Pepe, które będą pięknym uzupełnieniem stylizacji rodem z Zary czy Bershki. Takie połączenie będzie naprawdę wyglądało bardzo stylowo, a przy tym po prostu nie zrujnuje portfela.

Dodatki od włoskich marek

To właśnie dobrej jakości dodatki zwykle robią całą stylizację. Jednym słowem nikt nie zwraca aż takiej uwagi na dżinsy czy marynarkę, jednak buty piękna torebka bardziej rzucają się w oczy. Mając tą świadomość dobrze jest po prostu inwestować w obuwie od lepszych marek, od czasu do czasu kupić sobie świetnej jakości torebkę, a po dżinsy czy bawełniane koszulki chodzić po prostu do zwykłych sieciówek.