Odpowiednie buty na jesień i zimę

Obuwie markowe

Kiedy dni stają się coraz chłodniejsze, pora zaopatrzyć się w cieplejsze ubrania i, przede wszystkim, odpowiednie obuwie! To właśnie buty w dużej mierze odpowiadają za to, czy jest nam zimno. Jakie buty warto nosić jesienią i zimą?

Botki

Ten przejściowy rodzaj obuwia może się bardzo przydać podczas chłodniejszych, jesiennych lub wiosennych dni. Botki to bardzo uniwersalny rodzaj obuwia i świetnie prezentują się w różnych stylizacjach – pasują zarówno do dżinsowych spodni, jak i do wyjściowej sukienki.

Kozaki

Są ciepłe, odporne na mrozy i niepogodę, a poza tym bardzo stylowe! Niektóre modele są długie zaledwie do połowy łydki, ale zazwyczaj kozaki są wyższe i sięgają nawet powyżej kolana. W eleganckich kozakach kobiece nogi potrafią wyglądać bardzo zmysłowo nawet w samym środku mroźnej zimy!

Buty marki Pollini

Wśród produktów marki Pollini można znaleźć zarówno eleganckie botki, jak i ciepłe kozaki. Bardzo kobiece modele sprawią, że każda kobieta może poczuć się w nich wyjątkowo! Produkty marki Pollini są dostępne wyłącznie w ekskluzywnych sklepach z obuwiem. W Polsce jak dotąd nie powstało zbyt wiele sklepów z butami tej marki, ale można je bez trudu zamówić w sklepie internetowym.

przykład skórzanych sandałów od Pollini

Related Posts